Halı Yıkama Muğla,Telefonlar-

Halı Yıkama Muğla,Telefonlar-

Halı Yıkama Muğla,Telefonlar-

AkLlEZ-3hpeZn-NQ6UVvpJPRZK0bW4HHzXfIO34e9PcUArUen_4FlPv719pu4kfDjQ99J8H7uTYIj-SCSRV_Ad0XAnxrmNO66kZyFERjyN3YRQYxh0x9NlVNrZ3vaEAB4Sp3Bitkisel deterjan ile derinlemesine temizlik20170211_13464814095912_1014678198649664_8666313926124332894_n

– EXPERT PROFESYONEL HALI YIKAMA FABRİKASI MUĞLA
TELEFONLAR ; 0541 448 43 48 – 0252 212 43 48
Halılar ve koltuklar evimizdeki vazgeçilmezlerimizdendir.Fakat onlarca bakterilere ve mantar oluşumuna sebep olabilecek küflere ev sahipliği yaparlar.her ne kadar yetişkinler için de büyük tehdit oluşturan bu bakteriler çocuklarımız için ciddi bir tehlikedir.bu nedenle halı ve koltuk temizliği önemlidir.Peki halıların silinerek görsel temizliği bizim için avantaj mı dezavantaj mı ? halılar patojen adı verilen insan sağlığına zararlı bakteriler barındırır ve bu bakteriler diğer faktörler de olmak üzere ısı ve nem bulunan ortamlar daha hızlı çoğalma sağlar.bu nedenle halıların sürekli silinerek temizlenmesi ne kadar doğrudur bilemeyiz.Bizim görüşümüz halı temizliğinde en et etkili çözüm yıkamaktır. Tabi ki de yıkama yapılırken de dikkat edilmesi gereken çok mühim püf noktalar vardır.bu konuya dikkat etmesi gereken yıkama işlemini yapacak olan halı yıkamacılar dır. Kullanılan deterjanlar,leke çıkarıcılar,yıkama şekilleri vs. sizlere düşen ise doğru bir halı yıkama işletmesi tercih etmenizdir.
bir halı yıkamacıyı aradığınızda ilk olarak metre kare fiyatı nedir sorusu yerine,hangi deterjanlar kullanıldığını, belgesinin olup olmadığını ve yıkamanın nasıl yapıldığı gibi sorular sorulmalıdır.Söz konusu temizlik ve dolayısıyla sağlıksa fiyat en son düşünülmesi gerekir.
biz Muğla da halı yıkama ve koltuk yıkama sektörüne gerek makine ve ekipman gerekse yıkama şekli ile ilgili yeni standrtlar getirdik.Maliyetimiz artmış ve kar oranımız düşmüş olsa da kaliteden.Halı şampuanı olarak ERA 111 Naturemax kullanıyoruz.gerekli tüm belgelere sabuncuoğlu kimyanın sitesinden ulaşabilirsiniz.
Halı yıkama işinin bir çok püf notası vardır iletişim menüsünden bize ulaşarak aklınıza takılan tüm sorularınızla ilgili bizden bilgi alabilirsiniz. Expert Muğla Halı Yıkama,halı yıkamadan ziyade detaylı temizlik yapan bir fabrikadır.Halıların günlük temizliği nasıl yapılmalı,çay lekesi nasıl çıkar,yada herhangi bir leke nasıl çıkar,ilk müdahale ne olmalıdır,vb.tüm konularda sizlere yardım için hazırız.
işletmemiz halılarınızı hem yerde hemde otomatik makine de yıkama kapasitesine sahiptir.Otomatik makinemiz toplamda 10 fırçadan oluşur,durulama ünitesi standartların dışında özel olarak tasarlanmıştır ve komple kromdan üretilmiş olması sayesinde halılarınızı yıkarken kirletmez.Mevcut tarih itibariyle Muğla da bir benzeri daha yoktur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.


*