Muğla’da Halı Yıkamaya Yeni Bir Standart Getirdik. Neden mi ?

Muğla’da Halı Yıkamaya Yeni Bir Standart Getirdik. Neden mi ?

Muğla’da Halı Yıkamaya Yeni Bir Standart Getirdik. Neden mi ?

Rakiplerilerimizden halı yıkama konusunda açık ara farklıyız. Yine Muğla’da halı yıkamada çıtayı yükselten firma, Muğla Experte Temizlik olarak biz olduk.  Neden mi ?

Aslında sırrımız, öncelikle yaptığımız işe saygımız , ama asıl olarak otomatik halı yıkama konusunda yaptığımız büyük yatırımdır.

Makinemiz Muğla daki hali hazırda çalışmakta olan halı yıkama yerlerinden çok daha gelişmiş, çok daha modern ve çok daha yenidir.  iş yerimizi ziyaret ederseniz kanıtlayabiliriz.

Makinemiz 6 disk fırça ile muhteşem temizliği sağlarken, alt rulo fırça ve üst rulo fırçasıyla halılarını tabiri caizse ilk günkü haline getirmektedir. Ama en büyük farkı durulama konusunda atmaktadır. Çünkü Makinemizin sadece durulama kısmında birbirine asimetrik çalışan çift fırça bulunmaktadır. Bu fırçalar halının en ücra köşelerindeki kiri pası yok etmektedir.

AhQn_DxCAGdQFomgXyXkMpC7iA0uhhn-kDHegNKJba9P AkX1tGTFVQP0uqHfygvGfYnrT38ko3KEnxptr5wAVMUe

AihlHNQbNrU7X9bsvhJBLubWrAQvwD4N5zc46juNI2GL AkLlEZ-3hpeZn-NQ6UVvpJPRZK0bW4HHzXfIO34e9PcU AnxrmNO66kZyFERjyN3YRQYxh0x9NlVNrZ3vaEAB4Sp3 ArUen_4FlPv719pu4kfDjQ99J8H7uTYIj-SCSRV_Ad0X

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.


*